Skupinový kurz 2x týždenne / Group course 2x/week

2-6 2×90 min 12 týždňov 160 €

Popis kurzu

Radi sa učíte v skupinkách? Dodávajú Vám spolužiaci inšpiráciu a motiváciu? Ste efektívnejší v kolektíve? Potom je skupinový kurz ako stvorený pre Vás. V malej skupine maximálne 6 študentov si dvakrát týždenne počas 90 minút môžete precvičiť svoje znalosti a postupne sa v nich zlepšovať.

Samozrejmosťou sú učebné materiály priamo v cene, slovenskí lektori, zaujímavý a zábavný obsah, a v neposlednom rade reálne situácie z bežného života.

Vďaka našim osvedčeným metódam sľubujeme viditeľné výsledky už po krátkom čase, preto budete k svojmu cieľu každým týždňom o krok bližšie.

Na termínoch, intenzite aj čase sa vieme, samozrejme, dohodnúť.


Do you like studying in groups? Are your classmates an inspiration and motivation for you? Are you more effective in a team? Then we suggest you take a group course. In a small group of maximum 6 students you can easily practice your skills twice a week for 90 minutes.

Naturally, the learning materials, fun and interesting content are included, as well as real situations from everyday life.

Thanks to our time-tested methods we can promise visible results in no time, hence every week you’ll get closer to your goal.

The course is fully tailored according to your needs.

Informácie

Termín: podľa dohody

Čas: podľa dohody

Úroveň: A2-C1

Registračný formulár